Pół roku istnienia – podsumowanie.

Dokładnie 6 miesięcy i 1 dzień temu powstał pierwszy wpis na tym blogu.
Cieszę się, że udało mi się podtrzymać passę pisania kolejnych wpisów na blogu. Czas zatem na trochę statystyk i podsumowań.
Ten post jest dwudziestym pierwszym z kolei. Ogółem blog został odwiedzony (w momencie pisania tego posta) 7001 razy. Jest to na prawdę spora liczba i za każde wyświetlenie serdecznie dziękuję!
Natomiast łączna liczba wyświetleń wpisów wyniosła 2814, z czego największy udział przypadł postowi „Rzeszów oraz otwarcie pasa 15/33 na Okęciu.” – 271 wyświetlenia. Skąd wzięła się taka różnica nie wiem, i w sumie nie jestem do końca pewien, która z tych statystyk jest bardziej wiarygodna.
Tak natomiast kształtuje się ścisła czołówka państw, w których blog był wyświetlany.

Polska
                4904
Stany Zjednoczone
                942
Rosja
                128
Wielka Brytania
                75
Niemcy
                74

Łączna liczba Likeów z serwisu Facebook, wyniosła 107, a największą popularnością cieszył się wpis WAW-MMX-GDN 1-2.03.2012, czyli odkrywamy Szwecję. – 20 polubień.

Z powodu nadchodzącej jesieni i niewątpliwie gorszej pogody, a także rozpoczynającego się niedługo roku akademickiego, mogę zacząć mniej pisać. Jednak postaram się dokończyć relację z wycieczki do Barcelony, a konkretnie opisać wrażenia z pobytu w Gironie, a także kilka pozostałych wypraw czeka na swoją kolej. Oby druga połowa pierwszego roku istnienia, przyniosła równie wiele postów i Waszych odwiedzin!
Aby nie było zbyt nudno, wstawiam kilka zdjęć, z dzisiejszego spottingu na Okęciu,

Warszawa Okęcie / 18.09.2013

Korzystając z dnia, gdy było umiarkowanie sucho – nie lało – wybrałem się w południe na lądowanie jednego z Dreamlinerów. Przy okazji chciałem zobaczyć jak się ma sytuacja z górką na Paluchu i jakie jest do niej obecne dojście, po niedawnym przesuwaniu płotu. Górka jak była tak jest, nadal powyżej płotu, jedynie ciężkie jest dość dojście do niej, szczególnie dzień po ulewnych deszczach…

LOT Boeing 787-8 Dreamliner

Wiadomo, jakby poświeciło trochę słońca, to byłoby lepiej, ale i tak nie jest fatalnie.
Po przylocie 788 i rozeznaniu się w terenie, pojechałem na starty, a konkretnie na górkę przy progu 11 – tuż koło Alei Krakowskiej. Chciałem sfotografować 3 starty Dreamlinerów, lecz udało się tylko 2.

LOT Boeing 787-8 Dreamliner SP-LRE
LOT Boeing 787-8 Dreamliner SP-LRA
PAŻP Turbolet Let410 „Papuga”

I to tyle z tego krótkiego spottingu. Mam nadzieję, że wkrótce pogoda się lekko poprawi i liczę, że pojawi się jakaś ciekawostka na lotnisku, którą będę mógł sfotografować.

Do zobaczenia!

Reklamy

2 myśli w temacie “Pół roku istnienia – podsumowanie.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s